Emocijām un pārsteigumiem pilna kāzu diena no kāzu fotogrāfa skatu punkta. Plašāks ieskats kāzu dienas norisē aplūkojams zemāk.

Baznīca: Līvānu Svētā Erceņģeļa Miķeļa Romas katoļu baznīca

Viesu nams: Zaļā sala

Liels prieks, ka šajās kāzās sapazinos ar foršu četrkājainu draugu vārdā Maksis. Tā vien likās, ka Makša mīļākā nodarbe līgavas ģērbšanās laikā bija kociņa nēsāšana (kas Maksim padevās ļoti pat labi) un, protams, arī īsa izpeldēšanās netālajā dīķī.

Manā skaistāko baznīcu topā noteikti šobrīd ir ierindojusies Līvānu Svētā Erceņģeļa Miķeļa Romas katoļu baznīca. Ja no ārpuses šī baznīcā neliekas ne ar ko īpaša, tad iekšā tā mani kā kāzu fotogrāfu uzrunā pilnībā. Gaišās sienas un lielie logi, caur kuriem baznīcā ieplūst daudz gaismas, palīdz radīt gaišas un maigas kāzu fotogrāfijas, kuras vēlāk paliks par piemiņu jaunajam pārim. Nedrīkst nepieminēt arī lielisko mācītāju, kurš spēj kāzu ceremonijā likt pasmaidīt ne tikai jaunajam pārim, bet arī viesiem. Tāpēc visiem pāriem, kuri plāno precēties Līvānos vai to tuvumā, noteikti iesaku šo baznīcu.

Viesu nams Zaļā sala šajās kāzās izcēlās ar gaumīgi izpušķotajām telpām, (Bildes var aplūkot zemāk) kā arī līgavas sagādātajām lavandām no Lillas Lavender laukiem, kur mums notika neliela pirmskāzu fotosesija. Kas no tā visa sanāca ir aplūkojams pirmskāzu fotosesijas sadaļā. No lavandām tika izveidoti nelieli lavandu maisiņi, kas palika piemiņai katram no viesiem.

Zaļā sala viesu namam ir arī ļoti pateicīga vieta mičošanās rīkošanai. Tā kā kāzas notika augustā un ārā bija patīkami silts laiks, tad mičošana varēja notikt turpat pie viesu nama, kur blakus atradās lieli lampu bumbuļi. (Precīzāk aplūkojams bildēs)

Ilgu laiku vēlējos uzņemt jauno pāri kopā ar Piena Ceļu. Tā kā šajās kāzās beidzot bija skaidras debesis, un Piena Ceļš bija ļoti labi redzams, nolēmu pēc mičošanās vēl nedaudz uzkavēties, lai safotografētu jauno pāri vēl nebijušās fotogrāfijās.

Ja meklē kāzu fotogrāfu, tad iesaku aplūkot manus kāzu fotogrāfa pakalpojumus mājaslapā 😉