28.02.2013. notika Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācijas (LKFA) kāzu fotogrāfu konkursa uzvarētāju apbalvošanas ceremonija bārā „Sapņi un kokteiļi”.

Pēc „LKFA” datiem konkursā piedalījās 80 fotogrāfi ar 751 fotogrāfiju.

Uz šo pasākumu devos arī es, gan lai redzētu labākos kāzu fotogrāfus Latvijā, gan lai nedaudz pabildētu pašu pasākumu.

Šogad par labāko kāzu fotogrāfu tika atzīts – Gints Freimanis, kuram vairākkārtīgi nācās iet uz skatuves, lai saņemtu diplomus par fotogrāfijām, kuras ieguva vienu no pirmajām 3 vietām dažādās kategorijās.

Otro vietu ieguva Jānis Konons, bet, savukārt, pagājušā gada labākais kāzu fotogrāfs Mārcis Baltskars ierindojās 3. vietā.

Pasākumu pirmo reizi bildēju ar Canon 5D mark II un attiecīgi ar 24-70mm f2.8 L objektīvu un Canon 580 zipeni. Šajā reizē arī varēja izjust lielās priekšrocības, bildējot ar šādu aprīkojumu, varētu teikt, ka tumsā, kura valdīja šajā bārā. No visiem uzņemtajiem kadriem, liekas, ka tikai daži bija šķībi aizgājuši.

Pirmo reizi arī radās izdevība rediģēt attēlu, kurš nāk no Full Frame kameras. Viennozīmīgi pirmais, ko varēja pamanīt, bija spēja bildi daudz veiksmīgāk un labāk apstrādāt, kā arī varēja pamanīt daudz zemāku trokšņu līmenis bildei, bet, vienkāršiem vārdiem sakot, attēls ir daudz, daudz labāks nekā no CF sensoriem, līdz ar to viennozīmīgi ir vērts iekrāt un tikt pie FF kameras.