Meklējot internetā, var atrast vairākus veidus kā padarīt kāzu dienu īpašāku, interesantāku vai vienkārši izcelties ar savu odziņu citu kāzinieku vai kāzu vidū. Tad man jāsaka, ka šajā kāzu dienā tas viss tika sasniegts. Tas, manuprāt, ir pateicoties ne tikai Sanijai un Imantam vai vedējiem, bet arī kāzu viesiem, kuriem bija vēlēšanās un degsme vienoties šāda veida piedzīvojumā. Šīs kāzas lieliski atgādina svinības, kuras varētu notikt pāris desmitus gadu senā pagātnē, kad zāle bija zaļāka, bet debesis zilākas. 😉

Vienā vārdā sakot – retro kāzas. Jo kā gan savādāk varētu noraksturot 8 žiguļus un vienu veco BMW, kuri Rīgas ielās bija redzami maija nogalē? Man nav šaubu, ka šīs kāzas saņēma milzum daudz garāmgājēju un autovadītāju apbrīna skatienus vai vienkārši vēlmi arī būt vienam no šo kāzu viesiem.

Savukārt, ja runā par kāzu odziņu un aizmirst par aktīvajiem kāzu viesiem, ir jāpaslavē lieliskā kāzu kūciņa, kura tā vien pati kusa mutē. Šeit noteikti jāsaka paldies cilvēkam, kas to prata uztaisīt.