Radīsim kāzu fotogrāfijas,
kurās notverts stāsts.

Stories by Sanhajietis

Mirklis paskrien nemanot,
savukārt bildē tas apstājas.

Radīsim mirkļus kopā!
Sanhajietis.com

Piedāvāju:

Fotogrāfiju apstrāde

Sniedzu fotogrāfiju apstrādes pakalpojumus

Fotogrāfijas ar stāstu

Piedāvāju dažāda veida fotogrāfa pakalpojumus

Fotogrāfiju Slideshow

Veidoju fotogrāfiju slaidšovu

Fotogrāmatas

Augstas kvalitātes fotogrāmatu izveide

Kāzu fotogrāfs

Radu Jūsu individuālo kāzu stāstu fotogrāfijās. Veidosim kāzu stāstu kopā

Photo Booth

Nesarksti fotogrāfa priekšā – uzņem bildi pats. Photo Booth ir pasākumu odziņa

Ar fotogrāfu Mārtiņu mums tiešām ļoti paveicās. Esam ļoti pateicīgi viņam par paveikto. Viņa enerģiskā personība lieliski papildināja mūsu kāzu dienu. Viņš iemūžināja mūsu ģimenes pasaku. Katrs foto ir skaists mirklis, skaista atmiņa, ko var skatīties bezgalīgi daudzas reizes. Ar Mārtiņu bija viegli sastrādāties, ļoti patīkams cilvēks, kas dara to, kas no sirds viņam patīk un padodas. Viņa enerģija ir kā nezūdamības likums, viņu nespēja nogurdināt pat daudzie nobrauktie kilometri, kas tika veikti no baznīcas līdz viesu namam ( ietverot vairākus apstāšanās punktus). Viņš ir atvērts idejām, ja būs nepieciešams, tad tās pieslīpēs un uzlabos. Ja baidāties, ka nemākat fotografēties, uztraukumam nav pamata. Mārtiņš iebīdīs un nostādīs Jūs pareizajā vietā, lai bildes būtu izdevušās. Un kā galarezultāta bonusu Jūs saņemsiet lieliski noformētu pasakas versiju slideshow formātā. Mums ir sajūta, ka ar Mārtiņu vēl noteikti tiksimies – labprāt draugiem un paziņām iesakām Mārtiņu kā profesionāli.

Ginta & Jānis
Ginta & Jānis

Šī burvīgā diena. Maģiskais datums un lielais notikums. Ir pagājis mazliet vairāk kā gads, bet sajūtas un atmiņas ir tik svaigas un spēcīgas, it kā tas būtu bijis vakar. Plats smaids rotā seju, kad iedomājos par mūsu Kāzu dienu. Svarīgs priekšnoteikums, lai pilnībā varētu nodoties un izbaudīt ikkatru mirkli, viss ir līdz sīkumiem jāsaplāno iepriekš. Kas attiecās uz fotogrāfa izvēli, divu domu nebija. Ar vīru zinājām, ka lūgsim šo atbildību uzņemties Mārtiņam, jo bijām jau iepriekš redzējuši viņa darbus. Noslēdzām līgumu, izrunājot dažādas nianses. Tālāk visu sīkāku detaļu pārrunāšana notika jau starp vedējiem un Mārtiņu. Tik daudz idejas un padomi no Mārtiņa puses, vedējiem ļoti atvieglo darbu. Sadarbība bija lieliska! Mēs ar vīru nemaz nešaubījāmies par gala rezultātu, zinājām, ka bildes un video, ko Mārtiņš uztaisīs, būs sirdij un acīm neaizmirstami skaisti. Bet tas, ka Mārtiņa atrašanās nepārtraukti blakus, mums mūsu Kāzu dienā, būs tik profesionāla un dabiska, bija nenoliedzami – ļoti, ļoti patīkami. Ar fotogrāfu ir jābūt labam kontaktam. Grūti iedomāties pārus, kam tas neizdotos ar Mārtiņu. Jo robeža starp padomu, kur likt roku, kur skatīties, kā pozēt, ko domāt tai mirklī, kad tiek uzņemtas bildes un uzbāzību, ir ļoti šaura. To jūt tikai profesionāls sava darba darītājs. Kad līgavas un līgavaiņa domas ir tikai vienam par otru un laime caurvij ķermeni, nemaz nedomājas, kā tas izskatīsies bildēs. Ir ārkārtīgi svarīgi, ka ir fotogrāfs, kas domā, bet, tajā pašā laikā, neizjauc šo maģisko gaisotni un burvīgās sajūtas, kas dzirksteļo starp diviem galvenajiem stāsta varoņiem. Ar to es gribu pateikt, ka ir svarīgi, lai ir skaistas bildes, bet tikpat svarīgs ir process. Milzīgs paldies Mārtiņam par profesionālismu, individuālo pieeju, korektumu, disciplinētību, lai nostādītu un pievērstu uzmanību lielajam viesu skaitam, radošumu un oriģinalitāti fotografējot, atsaucību plānojot kāzas, diskrētumu, draudzīgo un nosvērto gaisotni no Mārtiņa puses. Paldies, paldies, paldies! Iesaku un rekomendēju! Lai tikpat burvīga sadarbība un laime pilnīga par vienu no dzīves neaizmirstamākajām dienām ir daudz un daudz pāriem! Lai skaistas atmiņas, jo tās ir mūžīgas!

Sendija un Andis Viskonti
Sendija un Andis Viskonti

Bildes ir vienreizējas. Liels PALDIES par tik lieliski notvertajiem mirkļiem mūsu īpašajā kāzu dienā! Fotogrāfijās Tev ir izdevies iekļaut tādus mirkļus, kas būs mums svarīgi līdz pat mūžības dienai. Ļoti profesionāls darbs, tajā skaitā spēja pielāgoties ekstrēmām situācijām, kā arī piemeklējot labākās vietas, kur uzņemt bildes privātai fotosesijai pēc laulību ceremonijas. Prieks sadarboties ar tik atvērtu un elastīgu personību kā Tevi!  Kā arī patīkami pārsteidza Tevis sagatavotais kāzu bilžu albūms un video.

Brūveri no Kanādas.
Brūveri no Kanādas.

Saņemot kāzu bildes, bijām neaprakstāmi priecīgi, visi, kuri tās ir redzējuši, ir sajūsmā. Paldies, ka palīdzēji radīt neaizmirstamas atmiņas. Esam arī ļoti pateicīgi, ka Tu biji tik brīnišķīgs un pacietīgs, radīji vieglu atmosfēru un palīdzēji mazināt satraukumu. Mums abiem bija liels prieks pavadīt laiku kopā ar Tevi.

Laura & Artūrs
Laura & Artūrs

Sazinies ar mani:

Sanhajietis.com
Kontakti / Contact