Ja man būtu jāvelk statistika, tad viennozīmīgi pirmajā vietā baznīcu sarakstā ierindotos Stirnienes Svētā Laurencija Katoļu baznīca, kurā kāzas ir sanācis fotografēt jau ne vienu vien reizi. Liels prieks ir arī par to, ka tiek dota iespēja uz dienu kļūt par Latgales kāzu fotogrāfu.

Arī šīs kāzas izcēlās ar kaut ko īpašu un šoreiz tā bija līgavaiņa ierašanās, lai izpirktu līgavu no vecākiem. Esmu piedzīvojis līgavaiņa ierašanos gan visdažādākajās mašīnās, gan laivā, bet šoreiz līgavainis pārsteidza, ierodoties ar traktoru, kura piekabē atradās skanīgs atbalstītāju pūlis! Kā arī kāzu vārtu skaits bija liels, tas sniedza labu humora devu visai dienai.

Prieks ir arī par to, ka Latgales pusē ir ļoti skaisti viesu nami tieši kāzu rīkošanai, jo šis viesu nams netālu no Kombuļiem izcēlās ar savu mūsdienīgumu un skaisto atrašanās vietu. Saite uz šo viesu namu http://www.viss.lv/?f=69669 Lieliski bija pārdomātas arī viesu nama dekorācijas, kurās visapkārt valdīja zaļais tonis.

Lauras un Endija kāzas Lauras un Endija kāzas Lauras un Endija kāzas Lauras un Endija kāzas Lauras un Endija kāzas Lauras un Endija kāzas Lauras un Endija kāzas Lauras un Endija kāzas Lauras un Endija kāzas