Jau otro reizi dodos uz Ķemeru nacionālo parku naktī, kad to apmeklē vien retā dvēsele, laikā, kad tur ir vismierīgāk, klusāk un teikšu, ka arī vispatīkamāk. Pēdējo reizi tur biju, kad debesīs varēja ieraudzīt sudraba mākoņus, par kuru eksistenci tajā laikā pat nenojautu. Tā ir, jo vairāk ceļo, jo vairāk uzzini. Viena no patīkamākajām lietām ceļojot. Tādēļ, ja nezini, kā izskatās sudraba mākoņi, noteikti ieskaties manā pēdējā purva apmeklējumā un noteikti ieplāno laiku, kad tos apskatīsi savām acīm, jo tie spēj aizraut.

Ja tomēr rodas jautājums, kādēļ šoreiz uz turieni devos, tikai un vienīgi raudzīties Piena Ceļu… Varbūt dažiem tas būs pārsteigums, bet augusts Latvijā ir vislabākais laiks, lai redzētu Piena Ceļu, kā arī, lai to fotografētu. Šajā laikā Piena Ceļš atrodas ļoti labā pozīcijā, skatoties no Latvijas teritorijas un ārā ir pietiekoši tumšs, lai Piena ceļš būtu labi redzams.

Ja sākumā likās, ka būšu vienīgais Ķemeru nacionālajā parkā, tad es smagi kļūdījos, jo purvā sastapu vēl 4 censoņus, kas, tāpat kā es, bija ieradušies iegūt kādu labu kadru un protams arī uzelpot atspirdzinošo nakts gaisu.

Ķemeru nacionalais parka taka Ķemeru nacionalais parka taka saulrietā Ķemeru nacionalais parka taka Ķemeru nacionalais parka taka pie Jūrmalas Saulriets Ķemeru nacionalais parka takā Ķemeru nacionālā parka skatu tornis saulrietā Ķemeru nacionalais parka taka un Piena ceļš Ķemeru nacionalais parka taka un Piena ceļš Ķemeru nacionalais parka taka un Piena ceļš Ķemeru nacionalais parka taka un Piena ceļš Ķemeru nacionalais parka taka un Piena ceļš Pašportrets Ķemeru nacionalais parka takā